• Biurka z elektryczną regulacją wysokości
   
  NOWOŚĆ
  STELAŻE ORAZ BIURKA
  z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ
  WYSOKOŚCI
  SPRAWDŹ
Kategorie obrazkowe

Szafy na rysunki

Szafy do przechowywania rysunków technicznych Srm oferowane w Pozmebel służą do przechowywania rysunków, map, klisz drukarskich i dokumentacji technicznych. Zapewniają bezpieczne, praktyczne i uporządkowane przetrzymywanie tych materiałów.

Szafa do przechowywania rysunków Srm 100 Szafa do przechowywania rysunków Srm 100
Producent: Malow
Cena:

3 525,00 zł

Cena netto: 2 865,85 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafa do przechowywania rysunków Srm 101 Metalowa szafa do przechowywania rysunków Srm 101
Producent: Malow
Cena:

2 941,00 zł

Cena netto: 2 391,06 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafa do przechowywania rysunków Srm 201 Metalowa szafa do przechowywania rysunków Srm 201
Producent: Malow
Cena:

5 059,00 zł

Cena netto: 4 113,01 zł

szt.
zobacz więcej

Szafka na rysunki dla architekta i geodety

Szafka z szufladami na rysunki to propozycja dla tych, którzy na co dzień korzystają i pracują z dokumentacją rysunkową w formacie A0 oraz A1. Mogą być to zarówno mapy geologiczne terenów jak i projekty mniejszych i większych inwestycji drogowych. 

Ten rodzaj mebla z pewnością będzie odpowiedni dla architektów, pracujących na co dzień z tak dużymi formatami. Szafa na mapy to również produkt, będący w orbicie zainteresowań geologów. Również przedstawiciele urzędów powinni zainteresować się przedmiotem, jakim jest szafka na rysunki. Zastosowanie tego akcesorium jest, jak widać, dość powszechne. Warto więc postawić na sprawdzone rozwiązania od pozmebel.pl.  

Szafa na rysunki. Co warto w niej przechowywać? 

Komoda na rysunki jest miejscem, w którym można z powodzeniem przechowywać takie dokumenty jak:  mapy, rysunki, dokumentacje techniczne, klisze drukarskie oraz inne - niezwykle ważne przedmioty. W zależności od rodzaju mebla można jednocześnie przechowywać w nim od kilkudziesięciu do nawet kilkaset projektów. 

Wiele osób zwraca uwagę nie tylko na wygodną kwestię przechowywania, ale również na blat, dzięki któremu można rozkładać poszczególne mapy czy plany i wygodnie je przeglądać, nawet nanosząc notatki czy poprawki. Przedstawiciele architektów oraz innych zawodów będą zachwyceni tym rozwiązaniem.


Szafka na rysunki, która dostępna jest w ofercie pozmebel.pl wyposażona jest w szuflady, które posiadają zabezpieczenie przed wypadaniem. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można zamówić szafkę na rysunki wraz z podstawą, będącą wyposażeniem dodatkowym.   

Doskonale zdając sobie sprawę z faktu, iż ten mebel jest przeznaczony dla twórczych umysłów, istnieje możliwość jego personalizacji poprzez zamówienie korpusów i frontów w jednym z szesnastu dostępnych kolorów. Należą do nich takie barwy RAL  jak: 7035, 9010, 9005, 1015, 2004, 1023, 7016, 3020, 3005, 6011, 6033, 5018, 5012, 7032, 5010, 8016.

Szafy na rysunki. Gwarancja bezpieczeństwa 

Szafy na rysunki od pozmebel.pl to propozycja dla wszystkich, którzy pragną w bezpieczny sposób przechowywać swoje dokumenty. Pomaga w tym specjalny, centralny zamek bębenkowy, który jednocześnie blokuje wszystkie szuflady. Daje on pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do ważnych projektów.

Szafka na mapy pozwala także chronić je przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi. W większości są one wrażliwe na światło słoneczne czy wilgoć, a zabezpieczenie ich w takim meblu z pewnością sprawi, że będą dłużej nadawać się do użytku.

Odbiorcami szafek na rysunki są przede wszystkim artyści, projektanci, architekci, graficy i inni specjaliści związani z rysunkiem i projektowaniem. Szafa na rysunki jest doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, ponieważ pozwalają na przechowywanie wielu rysunków, planów i dokumentów w jednym miejscu.

Szafki na rysunki w ofercie pozmebel.pl są dostępne w różnych rozmiarach, co oznacza, że mogą pomieścić różne rozmiary dokumentów. Większe szafki są idealne dla projektantów wielkich inwestycji budowlanych czy drogowych. Oni cenić będą sobie możliwość przechowywania dużych planów w jednym miejscu. Mniejsze szafki mogą być odpowiednie, chociażby dla artystów, którzy przechowują mniejsze rysunki i szkice. 

Szafki na rysunki. Dlaczego warto je kupić?

Szafki na rysunki z oferty pozmebel.pl są wykonane z najwyższą starannością i z zastosowaniem jakościowo najlepszych materiałów na rynku. Producent potwierdza ich niezawodność, dając każdemu kupującego aż 5 lat gwarancji na zakupiony przedmiot. Oznacza to, że szafka na rysunki będzie wykonywać swoją funkcję przez długi czas, bez uszkodzeń i z minimalnym zużyciem. Warto zainwestować pieniądze w taką szafkę, ponieważ zapewnia ona bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów artystycznych i projektowych.  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szaf na rysunki, albo masz jakieś wątpliwości związane z zakupem takiego mebla, to warto skontaktować się z przedstawicielami pozmebel.pl. To doświadczony i zaangażowany zespół, który chętnie pomoże Ci w podjęciu decyzji o zakupie potrzebnego mebla. 

Przedstawiciele pozmebel.pl posiadają szeroką wiedzę na temat mebli i ich właściwości, w tym także szafek na rysunki. Będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące jakości wykonania, funkcjonalności, trwałości oraz specyfikacji technicznej szafki na rysunki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl