• Biurka z elektryczną regulacją wysokości
   
  NOWOŚĆ
  STELAŻE ORAZ BIURKA
  z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ
  WYSOKOŚCI
  SPRAWDŹ
Kategorie obrazkowe

Kontenerki pod biurko

Mobilne szafki przybiurkowe o sprawdzonej jakości, pozwalają na praktyczne urządzenie pomieszczeń biurowych. Dzięki zastosowaniu stali najwyższej jakości, metalowe szafki przybiurkowe SZP oferowane przez Pozmebel są niezwykle trwałe i stabilne.

Metalowa szafka przybiurkowa Szp 520 Metalowa szafka przybiurkowa Szp 520
Producent: Malow
Cena:

1 245,00 zł

Cena netto: 1 012,20 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafka przybiurkowa Szp 530 Metalowa szafka przybiurkowa Szp 530
Producent: Malow
Cena:

1 471,00 zł

Cena netto: 1 195,93 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafka przybiurkowa Szp 630 Metalowa szafka przybiurkowa Szp 630
Producent: Malow
Cena:

1 621,00 zł

Cena netto: 1 317,89 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafka przybiurkowa Szp 640 Metalowa szafka przybiurkowa Szp 640
Producent: Malow
Cena:

1 786,00 zł

Cena netto: 1 452,03 zł

szt.
zobacz więcej

Kontener biurowy. Wygoda i porządek w biurze 

Kontenerki biurowe to bardzo wygodne i coraz popularniejsze rozwiązanie w biurach, gabinetach, szkołach oraz instytucjach publicznych, w których tak ważny jest porządek oraz posiadanie wszystkiego pod ręką. 

Dzięki swojej budowie oraz funkcjom są one wygodnym meblem dla osób, które chcą mieć dostęp do swoich dokumentów i narzędzi bez potrzeby udawania się do ustawionych w oddali mebli czy. W ofercie pozmebel.pl znajdują się kontenery pod biurko, które sprawdzą się w każdym biurze, ale również w szkole, urzędzie czy gabinecie notariusza.

Kontenery biurowe. Zalety 

Do największych zalet  urządzenia, jakim jest kontener biurowy należy mobilność.  Kontenerki wyposażone są w cztery koła, które umożliwiają łatwe ich przemieszczanie w dowolne miejsce biura. Dzięki temu nie ma obawy o to, że ciężko będzie przesuwać je z miejsca na miejsce. Producent zadbał o to, by w momencie, kiedy kontener na kółkach stanie w odpowiednim miejscu, dwa z kółek można zablokować. Zapewnia to stabilność i bezpieczeństwo.

Kolejnym atutem kontenerów jest ich  wielofunkcyjność. Mogą one służyć jako małe biurka lub szafki na dokumenty, narzędzia i inne przedmioty. Zawierają przestronne szuflady, które pozwalają na przechowywanie przedmiotów w sposób uporządkowany i łatwy do znalezienia. Dzięki temu każde biuro, gabinet czy sekretariat  będzie bardziej funkcjonalny i łatwiejszy w organizacji.

W razie potrzeby możesz dobrać dodatkowe rozwiązania. Jeśli istnieje taka potrzeba — fronty wykonane mogą być z płyty meblowej. W ramach dodatkowego wyposażenia szuflad możesz także zamówić plastikowy piórnik, umożliwiający segregację akcesoriów biurowych.

Kontener na kółkach. Rodzaje 

W ofercie dostępne są dwa rodzaje kontenerków — niższe o wysokości 520 mm i wyższe o wysokości 660 mm. Dzięki temu możemy dopasować te meble do potrzeb oraz możliwości dostępnej przestrzeni. Kontenery biurowe posiadają także solidny blat wykonany z płyty wiórowej, co zapewnia jego wytrzymałość i trwałość. W zależności od potrzeb i preferencji można wybrać odpowiedni kolor blatu, który wpasuje się w wystrój pomieszczenia. Może być to barwa kremowa, popielata bądź modne ostatnio kolory dębu.

Kontenerki biurkowe dostępne w pozmebel.pl posiadają również zabezpieczenia, które chronią przed wypadaniem szuflad. Te są wyposażone w prowadnice kulkowe, co ułatwia ich otwieranie i zamykanie. Specjalne zabezpieczenia chronią przed ich wysunięciem.  Kontenerki biurkowe, które znajdują się w ofercie pozmebel.pl są również wyposażone w zamki, które pozwalają na zablokowanie ich dla zwiększenia bezpieczeństwa.

W przypadku szuflad z prowadnicami kulkowymi o pełnym wysuwie warto wspomnieć, że ich nośność wynosi zazwyczaj 40 kg. Dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem dla tego rodzaju mebli, w których przechowywane są cięższe przedmioty, takie jak np. dokumenty, narzędzia czy ubrania.

Kontenery biurowe. Dlaczego warto?

Kontenery biurowe  są praktycznym rozwiązaniem nie tylko do biura, ale również do gabinetu. Dzięki ich mobilności można mieć wszystko w zasięgu ręki. W ofercie pozmebel.pl znajdziemy dwa rodzaje kontenerków biurkowych, które są wyposażone w solidny blat, cztery koła do łatwego przemieszczania, zabezpieczenia przed wypadaniem szuflad oraz zamki, które zapewniają bezpieczeństwo. 

Wybór między niższym i wyższym modelem pozwala na jak najlepsze dopasowanie kontenerka do potrzeb i dostępnej przestrzeni. Wszystkie te cechy czynią z kontenerka biurkowego idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć praktyczne i funkcjonalne miejsce pracy.

Warto podkreślić, że kontenery biurowe to inwestycja na dłuższy czas. Dzięki solidnej konstrukcji, wykonanej z trwałych materiałów, produkty z pozmebel.pl będą w użyciu przez wiele lat.

Jeśli podczas wyboru kontenerka pojawiły się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru pomiędzy dostępnymi modelami, warto skonsultować się z ekspertami z pozmebel.pl. Dzięki doświadczeniu na rynku meblowym, w szczególności zaś mebli z metalu, z pewnością pomogą oni w wyborze najlepszego rozwiązania, które spełni potrzeby i oczekiwania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl