• Biurka z elektryczną regulacją wysokości
   
  NOWOŚĆ
  STELAŻE ORAZ BIURKA
  z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ
  WYSOKOŚCI
  SPRAWDŹ
Kategorie obrazkowe

Szafy aktowo-kartotekowe

Szafy aktowo-kartotekowe to bardzo praktyczne połączenie szafy z szufladami z szafką aktową na segregatory i inne dokumenty.

Metalowa szafa aktowo kartotekowa Skb 310 Metalowa szafa aktowo kartotekowa Skb 310
Producent: Malow
Cena:

3 521,00 zł

Cena netto: 2 862,60 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafa aktowo-kartotekowa Skb 1 Metalowa szafa aktowo-kartotekowa Skb 1
Producent: Malow
Cena:

4 476,00 zł

Cena netto: 3 639,02 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafa aktowo-kartotekowa Skb 2 Metalowa szafa aktowo-kartotekowa Skb 2
Producent: Malow
Cena:

3 883,11 zł

Cena netto: 3 157,00 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafa aktowo-kartotekowa Skb 3 Metalowa szafa aktowo-kartotekowa Skb 3
Producent: Malow
Cena:

3 883,11 zł

Cena netto: 3 157,00 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafa aktowo kartotekowa Skb 210 Metalowa szafa aktowo kartotekowa Skb 210
Producent: Malow
Cena:

3 011,00 zł

Cena netto: 2 447,97 zł

szt.
zobacz więcej

Szafa aktowo- kartotekowa. Bezpieczne akta i kartoteki

Szafa aktowo-kartotekowa to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje skutecznego sposobu na przechowywanie i organizowanie swojej dokumentacji - akt, kartotek czy innych dokumentów. To połączenie szafy na segregatory oraz akta z szufladami. Produkty te, dostępne w pozmebel.pl, spełniają wszystkie normy dotyczące przechowywania dokumentów, w myśl ustawy o ochronie danych osobowych RODO.

Szafa aktowo-kartotekowa. Wszystko w jednym miejscu

Jedną z największych zalet szaf aktowo-kartotekowych jest ich funkcjonalność. Dzięki połączeniu szafy na segregatory, akta z szufladami, możesz przechowywać wiele różnych rodzajów dokumentów w jednym miejscu, w uporządkowany sposób. Szafy od pozmebel.pl są świetnym rozwiązanie dla biur, szkół, przedsiębiorstw produkcyjnych i innych instytucji, które potrzebują skutecznego sposobu na przechowywanie swoich papierów. Szafa aktowo-kartotekowa jest właśnie takim meblem, który daje możliwość szybkiej organizacji w jednym miejscu dokumentów istotnych z punktu widzenia każdego przedsiębiorstwa.

Szafa na akta i kartoteki — możliwość personalizacji

Szafa aktowo-kartotekowa, znajdująca się w ofercie pozmebel.pl daje możliwość wyboru kolorów frontów i korpusów. Producent proponuje aż 16 różnych kolorów RAL, dzięki czemu każdy dopasuje barwy do kolorów ścian w swoim przedsiębiorstwie. To sprawia, że szafy aktowo-kartotekowe są meblami uniwersalnymi i pasują do każdego pomieszczenia, niezależnie czy znajduje się ono w księgowości, kadrach czy wdrożeniach. Dostępna kolorystka RAL, którą można zamówić bez dodatkowej opłaty ,składa się z takich kolorów jak: 7035, 9010, 9005, 1015, 2004, 1023, 7016, 3020, 3005, 6011, 6033, 5018, 5012, 7032, 5010, 8016.

Jakość wykonania i bezpieczeństwo dokumentów w szafie aktowo-kartotekowej

Szafy aktowo-kartotekowe są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wykonane z metalu chronią dokumenty, akta oraz inne papiery przed wilgocią i zniszczeniem. Pewność, że istotne dla przedsiębiorstwa dokumenty są bezpieczne i chronione jest bezcenna. O kwestii bezpieczeństwa decyduje również uchwyt drzwiowy z zamkiem. Dzięki niemu drzwi blokowane są w dwóch miejscach: na górze oraz dole drzwi. Producent zadbał również o zabezpieczenie szuflad, które są blokowane centralnie.

Warto również podkreślić, że szafy aktowo-kartotekowe są zbudowane zgodnie z wymaganiami ustawy o ochronie danych osobowych (RODO), co jest szczególnie ważne dla firm i instytucji przechowujących wrażliwe dane osobowe. Meble te są bezpieczne i chronią poufne informacje przed nieuprawnionym dostępem.

Szafa aktowo-kartotekowa to inwestycja, która zwraca się już w momencie zakupu, a dzięki swojej trwałości, będzie służyć przez wiele lat. W razie pytań lub wątpliwości, związanych, chociażby z kwestią konfiguracji szafki, doboru kolorów oraz innych pytań, dotyczących wysyłki — warto skontaktować się z obsługą sklepu pozmebel.pl. Wszystko po to, by wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl