Systemy siedzisk recepcyjnych

Wśród proponowanych mebli biurowych znajdują się m.in. fotele, sofy, stoliki i wieszaki, dzięki którym łatwo urządzicie Państwo reprezentatywną przestrzeń w swojej firmie.

 

WALL IN – To system siedzisk modułowych o prostych geometrycznych liniach, które mogą mieć zastosowanie w przestronnych, nowoczesnych wnętrzach jak na przykład hole gmachów użyteczności publicznej, recepcje. Kolekcja została zaprojektowana tak, żeby móc komponować dowolne zestawy, które w łatwy sposób mogą być przestawiane co umożliwia łatwe rearanżowanie przestrzeni.

 

OCTOBER – To efektowna kolekcja foteli i sof świetnie nadająca się do hoteli, pensjonatów i innych wnętrz użyteczności publicznej, pasująca zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz.

 

EXEC – To kolekcja foteli i sof będąca najbardziej nowoczesną w ofercie. Rodzinę cechuje minimalistyczna forma, przy dużej wygodzie siedzenia. Precyzyjne tapicerowanie plus chromowane, idealnie spasowane elementy czynią te siedziska ekskluzywnymi.

 

SORRISO – Fotel, którego cechą wyróżniającą jest elegancki, owalny kształt kubełka, podkreślony wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Dopełnieniem ciekawej bryły jest możliwość zastosowania różnych kolorów tkanin kubełka i siedziska oraz baza występująca w czterech wariantach: stelaż z metalowego pręta, okrągła, obrotowa na nogach i cztero-ramienna.

 

FAN – Wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla.

 

HOVER – Zaprojektowany został z myślą o nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, urządzonych w minimalistycznym stylu.Unikalną cechą jest możliwość tapicerowania kubełków w dwóch różnych kolorach tkaniny, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość siedzisk. Poducha znajdująca się na siedzisku stanowi element poprawiający komfort siedzenia, przy jednoczesnym stworzeniu ciekawego efektu estetycznego.

 

VANCOUVER – Kolekcja foteli i sof, doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych wnętrz biurowych. Eleganckie wzornictwo i staranny dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych powodują, że VANCOUVER jest doskonałą propozycją dla estetów dbających o detale.

 

SEATTLE – Składa się z fotela, sofy 2 – i 2,5 – osobowej. Charakterystycznym wyznacznikiem kolekcji jest wygodne i przestronne siedzisko i oparcie, oraz szeroki podłokietnik, dzięki któremu użytkownik może wygodnie oprzeć przedramiona.

 

PRADERA – Składa się z: fotela 1 i 2 osobowego, ławki 1 i 2 osobowej, stolika gościnnego oraz małego stolika dostawianego. Siedziska mogą być łączone za pomocą blatów wykonanych ze sklejki lakierowanej lub płyt pokrytych melaminą.

 

KOKO – To możliwość dowolnego zestawiania i łączenia pojedynczych siedzisk – od dwu- lub trzyosobowych foteli, z podłokietnikami lub bez nich, po kompilacje dowolnej ilości siedzisk połączonych blatami. Przy pomocy łączników można tworzyć dowolne układy.

 

PUFY OTO – Występują w dwóch kształtach – okrągłym oraz kwadratowym. Każda z puf występuje w dwóch rozmiarach. Cechą pufy kwadratowej jest łącznik umożliwiający łączenie puf w dowolnych konfiguracjach.

 

Wieszak SEVEN – Zaprojektowany jako propozycja do nowoczesnych wnętrz, która nada pomieszczeniu wyrazistego charakteru. Wieszak wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałej stali, lakierowej proszkowo.