Meble pracownicze

Meble pracownicze – System X-100 Najnowsze w naszej ofercie biurko pracownicze. Zdecydowanie jest to biurko wyjątkowe – i to zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności.Najbardziej charakterystycznym elementem X-100 jest jego noga. Jest ona ustawiona ukośnie w dwóch płaszczyznach – w stosunku do poziomej płaszczyzny blatu, a także w stosunku do jego podłużnej osi. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się nam stworzyć biurko oryginalne i nowoczesne. Ponadto nogi X-100 czynią stanowisko pracy bardziej bezpiecznym i przyjaznym – ich odsunięcie od krawędzi i rogów blatu zabezpiecza Użytkownika przed uderzaniem o nie kolanami lub przed potykaniem się o nie. Kolejną nowiną wprowadzoną wraz z biurkiem X-100 jest blat. Blat typu „butterfly” charakteryzuje się wyoblonymi rogami, które minimalizują ryzyko urazu przy przypadkowym uderzeniu.

 

Meble pracownicze – System CONCEPT – Kolekcja mebli pracowniczych Concept to 4 odrębne linie produktowe.Koncepcja przewodnia, to wykorzystanie kontenerów dla podparcia blatu. Zastosowanie wspólnych blatów o dużej powierzchni oraz wyeliminowanie zbędnych podpór powoduje, że na tej samej powierzchni biurowej udaje się rozmieścić więcej ergonomicznych stanowisk pracy, niż z zastosowaniem typowych modułów biurek. Jeśli dodamy do tego szeroki wybór kontenerów podporowych, ich wymiarów i opcji wyposażenia, zyskujemy pełny obraz nowoczesnego, elastycznego systemu mebli biurowych.

  • CONCEPT A – To system, w którym pionowe, ale ukośnie ustawione względem siebie i ramy biurka nogi, łączy wspólna belka dolna.

 

  • CONCEPT B – Tu zrezygnowano ze stabilizującej belki dolnej zyskując możliwość łatwego dostawienia dodatkowego krzesła z boku biurka.

 

  • CONCEPT V – Jest unikalny – nogi biurka stanowią z jego ramą trapez. Dzięki temu wyeliminowano możliwość uderzenia o biurko krzesłem lub nogami.

 

Meble pracownicze- System ERGO – Kształty blatów odpowiadają współczesnym wymogom pracy biurowej, a noga i belki łączące nogi pomogą „zapanować” nad obecnymi w każdym biurze wiązkami okablowania sieciowego, komputerowego i telefonicznego. Konstrukcja biurka umożliwia stworzenie stanowiska spełniającego wszystkie wymogi nowoczesnego, bezpiecznego i zdrowego stanowiska pracy.

 

System XM – To rozwiązanie łączące stabilność metalowego stelaża i niewygórowaną cenę. Prosta i lekka, ale stabilna rama wsparta jest na nogach o kwadratowym przekroju. Całość stelaża lakierowana jest proszkowo na kolory z palety RAL, a blat wybrać można z obszernej oferty płyt melaminowanych.

 

Meble pracownicze – System TEO – To biurka pracownicze, w których nogę tworzy element o kształcie odwróconej litery „T”. Blat wykonywany jest z wykorzystaniem płyt melaminowanych o różnorodnej kolorystyce. Noga biurka Teo daje możliwość dyskretnego poprowadzenia okablowania stanowiska pracy wewnątrz swojej konstrukcji, dzięki czemu niezbędne przewody pozostają „pod kontrolą” i ukryte przed wzrokiem osób postronnych.

 

System FORMA – Charakteryzuje się przede wszystkim metalową nogą o okrągłym przekroju. Blaty stosowane w tych biurkach to blaty melaminowane, o solidnej trójwarstwowej budowie i 25 mm grubości. Dzięki temu blaty wytrzymują nawet duże obciążenia, a w połączeniu z metalowym stelażem otrzymujemy biurko niedrogie i bardzo stabilne.

 

Meble pracownicze – System COMPACT – To linia „ekonomiczna”. Zastosowanie nóg wykonanych z płyty melaminowanej pozwoliło na maksymalne zredukowanie kosztów produkcji, a co za tym idzie zaproponowanie biurka najtańszego. Jednak pomimo, że Compact jest rozwiązaniem tanim, to jest to linia bogata w różne warianty kształtów blatu, a także dostępna w wielu wariantach wymiarowych.