Meble konferencyjne

VRC – Stoły konferencyjne VRC – są solidne i duże. Stół może być oparty na nogach o konstrukcji komorowej lub na nogach metalowych z kwadratową stopą. Kombinacja różnych wariantów nóg umożliwia niejako wydzielenie dwóch stref – dla prowadzącego i dla pozostałych uczestników spotkania.

 

VERO – Odznaczają się niebanalnym designer co sprawia, że wyróżniają się spośród mebli konferencyjnych. Dostępność blatów w szerokiej gamie materiałów, połączone z solidnymi, metalowym nogami, w kilku opcjach materiałowych daje nam uniwersalny stół do każdej sali konferencyjnej. Zastosowanie w blacie wstawki ze szkła piaskowanego dodaje smaku i elegancji.

MEGA – Eleganckie stoły konferencyjne na metalowym stelażu. Nogi zgodne są z systemem mebli pracowniczych Mega. Dzięki temu można łączyć te systemy w jednym pomieszczeniu. Stelaż malowany jest proszkowo, a dolną część nóg można wykończyć opcjonalnie nierdzewną stalą polerowaną, co dodaje smaku i lekkości.

SK CONCEPT – Stoły konferencyjne SK-Concept są uzupełnieniem linii mebli pracowniczych Concept. Dzięki nogom o ukośnym w stosunku do podłogi ustawieniu SK-Concept zapewnia komfortowe warunki dla wszystkich uczestników rozmów.

SK X 100

SK FORMA