Meble gabinetowe

Meble gabinetowe 2013 – To najnowsza propozycja dla gabinetów managerskich. Jest to biurko o wyjątkowej elegancji – ponadto szczególnie funkcjonalne. Linia ta korzysta z funkcjonalności kontenerów podporowych, co w znacznym stopniu poszerza gamę zastosowań biurka 2013. Dodatkowo w biurku zastosowano wpuszczaną w blat (lub nakładaną) wstawkę, która podnosi komfort użytkowania biurka, a dodatkowo zabezpiecza lakierowaną powierzchnię blatu przed zarysowaniami.

 

Meble gabinetowe VIP – To połączenie elegancji z nowoczesnością. Zintegrowana z blatem noga i połączenie różnych materiałów na jednej płaszczyźnie to „znaki rozpoznawcze” systemu VIP. Noga zakończona jest efektowną stopką z polerowanej stali nierdzewnej, a podparcie biurka po przeciwległej stronie stanowi praktyczny i elegancki kontener podporowy.

 

Meble gabinetowe L-MAX – W L-max’ie jedna z nóg zastąpiona została kontenerem podporowym. Rozwiązanie takie daje możliwość maksymalnie efektywnego zagospodarowania powierzchni użytkowej gabinetu, dzięki doborowi kontenera o zindywidualizowanym wyposażeniu, funkcjonalności i wymiarach.

 

Meble gabinetowe C-MAX – Meble stanowią eleganckie połączenie naturalnych materiałów i nowoczesnych kształtów. Pogrubione nogi kontrastują z blatem o sfrezowanej krawędzi, który dzięki temu zabiegowi sprawia wrażenie cienkiego i lekkiego optycznie.

 

Meble gabinetowe CONCEPT R – Designerska linia doskonale sprawdzająca się w gabinetach managerskich.

 

Meble gabinetowe VICI – Symbol nowoczesności. Lekki, metalowy stelaż w połączeniu z blatami wykonanymi w szerokiej gamie materiałów i zróżnicowanej kolorystyce tworzy linię biurek dla gabinetów o modernistycznym charakterze.

 

Meble gabinetowe X100 – Wersja gabinetowa systemu X100. Charakterystycznym elementem X-100 jest jego noga. Jest ona ustawiona ukośnie w dwóch płaszczyznach – w stosunku do poziomej płaszczyzny blatu, a także w stosunku do jego podłużnej osi. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się nam stworzyć biurko oryginalne i nowoczesne. Ponadto nogi X-100 czynią stanowisko pracy bardziej bezpiecznym i przyjaznym – ich odsunięcie od krawędzi i rogów blatu zabezpiecza Użytkownika przed uderzaniem o nie kolanami lub przed potykaniem się o nie.Kolejną nowiną wprowadzoną wraz z biurkiem X-100 jest blat typu „butterfly”. Blat tego typu charakteryzuje się wyoblonymi rogami, które minimalizują ryzyko urazu przy przypadkowym uderzeniu.