Fotele i krzesła biurowe

ACTION to fotel gabinetowy, który zapewnia wygodę i optymalną pozycję ciała.

 

ACTIVE to system bardzo nowoczesnych foteli menadżerskich. Elegancka linia siedziska i oparcia oraz odpowiednio dobrane podłokietniki nadają temu modelowi wizerunek luksusowego fotela. Stabilne, duże siedzisko oraz ergonomicznie wyprofilowane oparcie tapicerowane specjalnie perforowaną skórą sprawiają, że siedzenie w tym fotelu, nawet przez długi czas, jest bardzo komfortowe.

 

ONE to nowoczesny w formie i zastosowanych rozwiązaniach fotel menedżerski.

 

FORMAT to fotel gabinetowy, który wyróżnia się niespotykanym dotąd komfortem siedzenia.

 

CLEO zaprojektowane są z wykorzystaniem zasad ergonomii, dostępne jest w wersji obrotowej z niskim lub wysokim oparciem.

 

VERIS to nowoczesny i w pełni ergonomiczny fotel biurowy. Atutami tego modelu są nowoczesny mechanizm Synchro oraz wiele funkcji dodatkowych.

 

VERIS NET to nowoczesny i w pełni ergonomiczny fotel biurowy. Charakterystycznymi elementami tego modelu jest siatkowe oparcie wraz z podparciem lędźwiowym, siatkowy zagłówek oraz nowoczesny mechanizm Synchro z funkcjami dodatkowymi typu: sanki, pochylenie siedziska/oparcia, pochylenie przedniej części siedziska.

 

PERFO III ta linia krzeseł menadżerskich, podkreślona została wykorzystaniem tkaniny siatkowej. Materiał ten jest częścią konstrukcji oparcia, tworząc jednocześnie doskonałą przeciwwagę do stabilnego siedziska i bazy.

 

NIKO to propozycja dla osób ceniących wyrafinowane formy otaczających przedmiotów. Mocno zarysowane linie siedziska i oparcia zostały tu ciekawie podkreślone metalowymi elementami „przeszywającymi” konstrukcję kubełka tworzącymi jednocześnie formę podłokietników.

 

LINUS to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Najbardziej charakterystyczną cechą fotela jest nowoczesny, futurystyczny design modelu, zainspirowany kształtem ludzkiego ciała.

 

XENON to najnowocześniejsze, w pełni ergonomiczne krzesło pracownicze, wyposażone w mechanizm synchro self z automatyczną regulacją siły nacisku na oparcie. Innowacyjnym rozwiązaniem jest dodatkowa regulacja głębokości podparcia części lędźwiowej kręgosłupa.

 

XENON NET to krzesło posiadające wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje. Xenon Net to produkt w pełni ergonomicznym.

 

ARCA to propozycja nowoczesnego, przyjaznego użytkownikowi krzesła pracowniczego. Krzesło posiada szereg mechanizmów, które umożliwiają pełne dostosowanie siedziska do potrzeb użytkownika.

 

RAYA to propozycja nowoczesnego, przyjaznego użytkownikowi krzesła pracowniczego. Ergonomiczny charakter, regulowane podłokietniki, wysokość oparcia oraz wysokość i głębokość siedzisk, przy jednoczesnym zastosowaniu mechanizmu typu Synchro.

 

PLAYA to połączenie funkcjonalności i ergonomii. Wygodne, w pełni tapicerowane oparcie bardzo dobrze komponuje się z siedziskiem. Jednym słowem Playa to połączenie najlepszych funkcji użytkowych modeli Raya i Plus New.

 

PLUS NEW jest ergonomicznym krzesłem obrotowym o wysokim standardzie. Nowoczesna stylistyka siedziska i oparcia zapewnia wysokie standardy wygody i zdrową postawę siedzącą.

 

ZACK to krzesło pracownicze o ciekawej linii oparcia i siedziska.

 

UWU to funkcjonalne siedzisko o wysokich walorach użytkowych, polecane jako standard krzesła pracowniczego. Ażurowe oparcie z tworzywa, z dużymi, owalnymi otworami wprowadza do wnętrza element ożywienia, a jednocześnie podnosi walory użytkowe modelu, zapewniając swobodny przepływ powietrza.

 

CLASSIC
VIP, ARCADIA, SOLO