SZAFKI GOSPODARCZE

Mamy świadomość, jak ważne jest utrzymanie porządku na terenie firmy. Dlatego przygotowaliśmy ofertę produktów, które będą w tym pomocne. Służą do przechowywania ubrań pracowników, chemii gospodarczej i narzędzi do sprzątania. Są to wysokiej jakości szafy gospodarcze KBS, które wykonane są z blachy stalowej. W trosce o trwałość zostały zabezpiec...

Mamy świadomość, jak ważne jest utrzymanie porządku na terenie firmy. Dlatego przygotowaliśmy ofertę produktów, które będą w tym pomocne. Służą do przechowywania ubrań pracowników, chemii gospodarczej i narzędzi do sprzątania. Są to wysokiej jakości szafy gospodarcze KBS, które wykonane są z blachy stalowej. W trosce o trwałość zostały zabezpieczone przed korozją. Malowane są techniką proszkową i dostępne w wielu kolorach zgodnych z paletą RAL. Dzięki temu możesz dopasować je do wystroju określonego pomieszczenia.

Wewnątrz podzielone są w pionie i poziomie na segmenty i półki. Taka organizacja przestrzeni pozwala na jej ekonomiczne wykorzystanie. Oprócz praktycznej roli szafa gospodarcza spełnia normy BHP. Dlatego może być używana w szatni, pomieszczeniu socjalnym czy w biurze. Wyposażona jest w zamek cylindryczny z ryglowaniem. W ten sposób rzeczy osobiste lub detergenty są dobrze zabezpieczone. W komplecie znajdują się klucze dla pracowników.

Szafki SMD sprawdzają się również w warsztatach samochodowych. Mechanicy mogą do nich schować narzędzia i płyny techniczne. Za sprawą mocowanego pałąka mogą powiesić również ubrania na wieszakach. Natomiast po wykonanej pracy odłożyć kombinezon i obuwie robocze. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje duża funkcjonalność. Co w połączeniu z dokładnością ich wykonania sprawia, że są konkurencyjne na rynku. Zawsze podkreślamy ich uniwersalny charakter. To właśnie za jego sprawą można je wykorzystać w zależności od potrzeby w firmie.

Szafy KBS to bardzo praktyczne metalowe meble socjalne służące do dystrybucji artykułów BHP oraz do przechowania brudnej odzieży. Każda skrytka zamykana jest niezależnym kluczem, a wspólna rama umożliwia otwarcie wszystkich skrytek równocześnie. Osoba dystrybuująca materiały BHP ma dostęp do wszystkich skrytek dzięki czemu może kontrolować stan zapasów i regularnie je uzupełniać. Podstawową zaletą szaf skrytkowych jest znaczne obniżenie zużycia artykułów BHP, a co za tym idzie obniżenie kosztów. Moduły szaf na brudną odzież umożliwiają w łatwy sposób wrzucenie brudnej odzieży poprzez otwór wrzutowy.

Szafki gospodarcze, szafki SMD, szafki KBS, zestawy szatniowe, szafki bhp dostarczamy na terenie całego kraju. Szafy metalowe dowozimy własnym transportem lub wysyłamy spedycją na paletach do takich miast jak: Koszalin, Czaplinek, Piła, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gorzów Wlkp, Szczecin, Gryfino, Piotrków Trybunalski, Łódź, Wrocław, Legnica, Głogów, Jelenia Góra,  Katowice, Kraków, Sosnowiec, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Jaworzno, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Bielsko Biała, Żywiec, Częstochowa, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Kielce, Radom, Rybnik, Opole, Poznań,  Gdańsk, Olsztyn, Płock, Tarnów, Rzeszów, Mielec, Tarnowskie Góry, województwa: wielkopolskie, pomorskie, lubuskie, śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, mazowieckie, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, lubelskie, kujawsko pomorskie, podlaskie, warmińsko mazurskie.

Szafki gospodarcze KBS
Szafki gospodarcze KBS Szafki gospodarcze SMD

Więcej

SZAFKI GOSPODARCZE Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów