BIURKA I KONTENERKI

Nowoczesny wygląd oraz minimalistyczna forma sprawiają, że metalowe stoły STB pasują do każdego wnętrza. Wykonane są z wysokiej, jakości materiałów gwarantujące ich długotrwałe użytkowanie.

Nogi z profili kwadratowych 50 x 50 mm wyposażone są w regulowane stopki umożliwiające ich wypoziomowanie i wyrównanie wysokości.Blat wykonany z najwyższej, ...

Nowoczesny wygląd oraz minimalistyczna forma sprawiają, że metalowe stoły STB pasują do każdego wnętrza. Wykonane są z wysokiej, jakości materiałów gwarantujące ich długotrwałe użytkowanie.

Nogi z profili kwadratowych 50 x 50 mm wyposażone są w regulowane stopki umożliwiające ich wypoziomowanie i wyrównanie wysokości.Blat wykonany z najwyższej, jakości płyty pokrytej melaminą o grubości 18 mm lub płyty MDF o grubości 16 mm. Czarna okleina brzegów blatów nadaje niepowtarzalny charakter stołom STB.

Pod blatem umieszczona jest pozioma belka konstrukcyjna wzmacnia sztywność konstrukcji mebla biurowego oraz jednocześnie jest kanałem poziomym, który pozwala w estetyczny sposób przechować kable, zasilacz lub listwę zasilającą

Stoły biurowe dostarczane są w elementach umożliwiających ich łatwy montaż- są to meble składane.
 
Dostępne opcje dodatkowe:
– perforowana metalowa blenda tylna,
– łączniki stołów,
– akcesoria: przepust kablowy, pionowy kanał kablowy.
 
Konfiguracje łączonych stołów biurowych:
– łączniki półokrągłe,
– łączniki ćwiartki.

Kolorystyka blatów (krawędzie z czarną obwódką):
– popielaty,
– kremowy,
– biały,
– czarny,
– bukowy (dostępny za dopłatą).
  

Uzupełnieniem stołów są mobilne kontenerki przybiurkowe SZP wykonane ze stali najwyższej jakości z blatem z meleniny

Dzięki zamontowaniu prowadnic kulkowych szuflady wysuwają się lekko i prosto. Kontenerki zamykane są centralnym zamkiem umieszczonym w prawym boku, który umożliwia zamknięcie wszystkich szuflad jednocześnie. Szafki posiadają 4 skrętne koło, w tym 2 koła z blokadą, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność.

Opcje wyposażenia kontenerka:
– plastikowy piórnik jako wkład do szuflady,
– fronty szuflad z płyty.

Meble medyczne

 

Więcej

BIURKA I KONTENERKI Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów