Format A4

Ta wysokiej jakości szafa metalowa na dokumenty w formacie A4 gwarantuje wygodne i bezpieczne użytkowanie.
Produkt przydatny, a nawet niezbędny w każdym biurze, pozwala w uporządkowany i wygodny sposób przechowywać materiały, teczki, segregatory i przybory biurowe. Możliwość zamykania na klucz zapewnia dodatkowe atuty pod względem bezpieczeństwa...

Ta wysokiej jakości szafa metalowa na dokumenty w formacie A4 gwarantuje wygodne i bezpieczne użytkowanie.
Produkt przydatny, a nawet niezbędny w każdym biurze, pozwala w uporządkowany i wygodny sposób przechowywać materiały, teczki, segregatory i przybory biurowe. Możliwość zamykania na klucz zapewnia dodatkowe atuty pod względem bezpieczeństwa i intymności. Każda szafa z półkami wykonana jest z najlepszych materiałów, które nie ulegają odkształceniom ani korozjom. Dobry kontakt z podłożem stabilne półki i niezawodne drzwiczki z dobrymi jakościowo klameczkami to niewątpliwe atuty produktu.
Różna konstrukcja otwierania drzwi pozwala dostosować produkt do wymogów pomieszczenia - szafy zmieszczą się nawet w małych biurach, ale rozbudowywanie modułowe pozwala na umieszczenie ich także w dużych pomieszczeniach, pozwalając gromadzić ogromną ilość materiału. Nasz sklep oferuje bardzo dobre jakościowo i sprawdzone produkty, z którym klienci są zadowoleni od wielu lat naszej działalności w Polsce.

Więcej

Format A4 Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów